Jakie mogą być skutki stosowania leków przeciw depresji?

mam pytanie dot. stosowania samych lekow antydepresyjnych,bo mam natrectwa czynnosciowe i depresje z tego rok po urodzeniu dziecka i jesli bralam juz asentre,trittico,mozarin,faxolet wg zalecen lekarza i nie mialam zadnych skutkow ubocznych i 0 pozytywnej poprawy,to zastosowanie teraz leku trojpierscieniowego dokladnie anfranil sdpowoduje,ze moge w koncu dobrze sie czuc?,skoro tamte lekkie nie podzialaly,a ja boje sie skutkow od trojpierscieniowych lekow,a lekarka teraz chce mi go wlaczyc,twierdzac,ze potrzebuje silnego,skoro 4 z roznej grupy nie dzialaja

Witam,
Natręctwa powinno się leczyć przy pomocy odpowiednio dobranej psychoterapii. Depresja natomiast wymaga często leczenia farmakologicznego + wsparcie psychoterapeutyczne.
Radziłby skonsultować się z jakimś dobrym psychoterapeutą.
Pozdrawiam