Jakie są zdrowotne skutki pracy w -30 stopniach?

Pracuje na magazynie w temperaturze -30 stopni. Spędzam w pracy 8,5 godz, z czego 30 min mam przerwy, i co godzinę 10 min przerwy na ogrzanie się. Chciałbym zapytać jakie są skutki zdrowotne takiej pracy, teraz i w przyszłości, oraz jaka stosować profilaktykę.

Lek. Tomasz Budlewski

Ciepły ubiór na tzw cebulkę i stosowanie zdrowej zbilansowanej diety z pełnowartościowych produktów spożywczych w tym owoce warzywa itp