Jakie soczewki powinnam zamówić?

Byłam ostatnio u okulisty i poprosiłam o przepisanie soczewek (mam astygmatyzm). Zamówiłam soczewki toryczne AquaView 1. opakowanie - moc -3,25, cylinder -0,75, oś 10 2. opakowanie - moc -2,75, cylinder -1,25 (są niestety co 0,5 a na recepcie było -1,5), oś 160 dokładnie tak jak było wypisane na recepcie. Dziś dotarły. Są wygodne, dobrze się noszą ale nic w nich nie widzę - obraz jest zupełnie nieostry. Czy źle odczytałam receptę? Jakie soczewki powinnam zamówić?

Witam.tak jak juz trąbie od dawna soczewki toryczne należy przymierzyć. Soczewki się rotują na rogowce. Nigdy się nie wie w którą stronę. Czyli ktoś Panią nie badał. Pozdrawiam serdecznie