Jakie znieczulenie należy zastosować przy cesarce?

Jestem po 3 operacjach na skoliozę-wszczepienie implantów i wyciągnięcie ich). Kręgosłup nadal nie jest prosty, dostałam skierowanie na zniecz. ogólne na cc. Mimo wszystko anestezjolog zdecydował dać zniecz miejscowe. Po kilkakrotnym wbijaniu igły udało się, jednak zadziałało tylko na jedną str ciała;wykonano cc przy wyraźnie sygnalizowanym odczuwaniu bólu. Znieczulenie na drugą str ciała zadziałało już po porodzie. Znów czeka mnie cc. Czy znów zgodzić się na miejsc. mimo bólu czy lepsze ogólne?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza anestezjologa na wizytę aby omówić odpowiednie postępowanie