Jałowa martwica głowy kości udowej ze skróceniem nogi

Witam, Od urodzenia miałam problem z biodrem który rozwinął się w jałową martwicę głowy kości udowej ze skróceniem nogi. W związku z coraz częstszymi dolegliwościami bólowymi zastanawiam się nad endoprotezą, ale mam kilka wątpliwości co do niej. Czy jest możliwość że po wszczepieniu takiej endoprotezy będę miała nogi równej długości? Czy jest możliwość wszczepienia endoprotezy stałej? Jak długo po operacji mogę mieć problemy z chodzeniem?

Możliwość równych nóg jest, endoprotezy są tylko stałe, problem z chodzeniem kilka dni tygodni