Jasnoczerwone plamienia zamiast spodziewanej miesiączki a starania o dziecko

Witam . Mam PCOS i testosteron+. Miesiączki co 1,5-2m-c. Od czterech dni mam plamienia jasno czerwone a nawet różowe,zamiast spodziewanej miesiączki. Staramy się o dziecko. Podejrzewałam ciąże,zrobiłam test tydzień temu i kolejny dzisiaj-wynik negatywny :(. Co sie ze mna dzieje? Co to może być,spotykam się z tym poraz pierwszy. Oczywiście wybieram sie do lekarza ale chciałabym wiedzieć jakiej diagnozy ewentualnie mogę się spodziewać

Magdalena StusiĹska

Bez badania i poznania całej Pani historii trudno wyrokować. Proszę spokojnie udać się do lekarza.