Jednodniowe krwawienie po zmianie tabletek antykoncepcyjnych na Daylette

WItam,Dotychczas stosowałam tabletk iantykoncepcyjne Atywia. Miesiączka trwała wtedy 3 dni i była średniej obfitości. Aktualnie skończyłam brac pierwsze opakowanie Daylette i okres trwał jeden dzień w postaci niewielkiego plamienia. Czy jest to normalne czy powinnam się zgłosić do lekarza??Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma takiej potrzeby. Wynika to z wahań hormonalnych.