Miesiączka po odstawieniu tabletek hormonalnych

WITAM. Jak wygląda pierwsza miesiączka po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej, którą przyjmowałam 7 miesięcy? Bo u mnie miesiączka wystąpiła ok. 2 tygodnie później niż po 28 dniach i było to tylko jakby brązowe plamienie. Zawsze miałam miesiączki ponad 7 dni o średniej obfitości, a teraz po trzech dniach zanosi się na koniec. I jest to raczej brązowa wydzielina. Mam 35 lat.

Elżbieta Rhone

Witam,
po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej organizm może być nieco rozregulowany i miesiączki będą występować przez pewien czas nieregularnie. Mogą mieć także inny charakter niż wcześniej.