Kardiomiopatia przerostowa i bóle w klatce piersiowej

Witam mam na imie Łukasz mam 22 lata i choruje na kardiomiopatie przerastową mam bardzo niewielki przerost ale od trzech lat dokuczają mi bole w klatce piersiowej bol lewej reki kucie w plecach i ogólne oslabienie moj kardiolog. Caly czas mi tłumaczy ze to nie serce bo to zamaly przerost zeby dawac takie obiawy kregoslub mam zdrowy i zeladek tez mialem robioną gastroskopie. Prosze o pomoc i dziekuje

Piotr Pilarski

Jeśli lekarze wykluczyli choroby somatyczne to możliwe że są to objawy psychosomatyczne.

Pozdrawiam.