Karmienie 4-miesięcznego dziecka

Witam jestem szczęśliwa mama Mai urodziła się 11 stycznia tego roku ważyła 2950 po porodzie, po wypisię do domu 2910, 11 mają skończyła 4 miesiące, dzisiaj była ważona i waży 7300. Nadal karmiona jest piersią dostała tylko 3 razy kaszke ale tylko po 75ml, chyba ząbkuje bo wszystko pcha do buzi i czasami marudzi przy cycu to raz dziennie daje mleko modyfikowane ale to tylko 90ml czasami mniej, ale nie zawsze daje jej mleko modyfikowane większość posiłków to moje mleko karmię na żądanie,

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza pediatry i kierować się jego zaleceniami. Niestety w opisie nie jest zawarte pytanie, do którego miałbym się odnieść. Obecnie wyszedł także nowy schemat żywienie niemowląt w 1 rż. proponuję także zapoznać się z nim.