Kaszel i duże ilości plwociny

od lat męczy mnie kaszel produktywny kaszlę w dzień w nocy podczas kaszlu mam katar oczy mi łzawią i wydzielam duże ilości wydzieliny białej przezroczystej ciągnącej się nie raz aż się dławię wydzieliny jest tak dużo podczas kaszlu ,że mogę ręką ją wyrzucać z buzi nie wiem co mam robić i czym to leczyć na kaszel działa tylko tiohodin i to 2 tab,na raz wytarczją na niecałe 2 godz,nie palę papierosów ani w domu nikt nie pali w domu mam czysto czym się mam leczyć proszę o pomoc do jakiego lekarza.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty pulmonologa. Odpowiednie skierowanie wystawi lekarz rodzinny.