Katar i szmery w płucach u 3-latka

Mój 3 letni syn odkąd poszedł do przedszkola cały czas ma katar, zapalenie ucha dwukrotnie i dziś usłyszałam, że jest szmer w płucach(ostre zapalenie ucha lewego). Co w takim przypadku mam zrobić? Dostał antybiotyk 10 dni, za kilka dni mam iść na kontrole do pediatry a za 10 dni mam wizytę u laryngologa.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę ze spokojem stosować zaleconą terapię i udać się na wyznaczone wizyty lekarskie. Pozdrawiam.