Kiedy będę miała dni płodne?

Witam, mam na imię Marta i mam 25 lat. Chciałam żebyście udzielili mi rady. Od kilku miesięcy staramy się o dziecko i ciągle nic - pomóżcie mi w jakim dniu byłaby to odpowiednia pora, sama już się w tym wszystkim pogubiłam.
Więc tak: miesiączka zaczęła się 08.09 i trwała ok 4 dni. Moje miesiączki są regularne. Kończą się i po 25 dniach zaczynają. Chciałam dodać, że korzystałam z internetowych kalkulatorów, a w każdym inaczej pokazuje wiec sama nie wiem.
Z góry dziękuję za odpowiedź:)

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie.

Według wyliczeń i podanych przez Panią informacji, dni płodne powinny wystąpić od 18. do 26. września. Należy jednak pamiętać, że u każdego organizmu dni płodne są indywidualną sprawą i zależą od wielu czynników.