Kiedy iść do lekarza?
Witam.
Dziś zrobiłam 3 testy ciążowe żeby mieć potwierdzenie:) Wszystkie wyszły pozytywnie. Zadzwoniłam do lekarki i powiedziano mi, że mam przyjść dopiero w styczniu na usg. Wcześniej nie mam po co przychodzić. Ale czy przez ten czas się nic nie stanie? Czy mam pewność, że wszystko tam jest ok? Nie wiem co robić?
Proszę o pomoc.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Mezoterpia igłowa twarzy i dekoltu
Mezoterapia igłowa to zabieg, który możesz odbyć w gabinecie dermatologii estetycznej. Polega na wstrzyknięciu substancji leczniczych bezpośrednio w obręb skóry. Zobacz, jak wygląda zabieg.
Dzień dobry!
W bardzo wczesnej ciąży- czyli w 4 tygodniu może jej nie być widać w USG. Potem tak. co prawda rekomendacje Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego zalecają , by w czasie ciąży wykonywać 3 razy badanie USG w 11-13tyg, w 21-23 tyg i pomiędzy 31 a 33 tygodniem ciąży, to wcześniejsze USg pozwala na stwierdzenie żywej ciąży prawidłowo umiejscowionej.
Z poważaniem