Kiedy można włożyć krążek u osoby, która zapomniała go zastosować o czasie?

Wyjęłam krążek po 3 tygodniach, minął tydzień i zapomniałam zebrać krążka by znów go włożyć. Czy po niecałych 2 dniach więcej czyli 9 dni prawie bez mogę go włożyć czy już to za długa przerwa ??

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze najlepiej poczekać do następnego cyklu i rozpocząć jeszcze raz èw wg zaleceń ginekologa