Kiedy powinnam zrobić znów test?

Witam. Czy jest możliwość zajścia w ciaze ? Ostatni okres miałam 4.03 staramy się z chłopakiem o dziecko dlatego się nie zabezpieczamy. Cykle mam 24-25 dniowe. Piersi mnie bolą (jakby były większe ). Zrobiłam 2 dni temu test jednak wynik był negatywny. Czy to za wcześnie ? Kiedy miałabym powtórzyć test ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym oznaczyć poziom bHCG we krwi - laboratoryjny test ciążowy. Pozdrawiam.