Kłopoty w relacjach z partnerem

Witam, moim problemem są relacje z obecnym partnerem. Wprowadził się ponad rok temu do mnie i moich rodziców. W domu przy rodzicach zachowuje się jak aniołek, pomocny grzeczny - dla mnie podły arogancki i złośliwy. Pracuje, a pożycza ode mnie pieniądze. Nie chce ich oddać, tylko mówi że ja mu nigdy nie pomagam i jestem "pazerna". Należy dodać, że jesteśmy ze sobą ponad 3 lata, nie jesteśmy nawet narzeczeństwem.Nie rozumie delik.sugestii że ma się wyprowadzić.Proszę o pomoc, rozmowy nie skutkują.

Witam Panią Serdecznie,

Proponuję ponowną i spokojnie przeprowadzoną rozmowę z Partnerem, jednak w sposób stanowczy, z określeniem ustalonego terminu, kiedy realnie może się wyprowadzić - i konsekwentnie dopilnować tego, nie dając sobą manipulować.

Jeśli miałaby Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam Panią serdecznie do kontaktu, na Skype.

Życzę Pani skuteczności,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl