Problemy po rozstaniu z partnerem

Mam 27 lat i jestem od ponad roku w stalym zwiazku. Kilka lat temu byłam bardzo zakochana w mezczyznie, ktory nie byl wobec mnie fair. Zmienia kobiety jak rekawiczki i co jakis czas odzywa się do mnie szukajac kontaktu. Potwierdzenia tego, ze byc moze nadal jest dla mnie wazny. Jestem swiadoma wartosci zwiazku, ktory obecnie buduje i braku przyszlosci z bylym, ale mimo tego, ze minelo juz kilka lat nadal nie umiem o nim zapomniec. Czy tak juz zostanie? czy moze nie jestem zakochana?

W życiu potrzebne sa granice i ich przestrzeganie, a powinien w tym pomóc rozsądek.
Warto dbać o siebie i swój związek.
Pozdrawiam. JW

Dzień Dobry Pani,

Tak czasami jest, że pojawiają się pokusy w kierunku tego, co nie służy..

Wniosła Pani tutaj parę wątków, na które nie mam możliwości Pani na Portalu odpowiedzieć.

Jeśli miałaby Pani życzenie ze mną porozmawiać, to zapraszam Panią serdecznie do kontaktu, na Skype.

Życzę Pani tylko udanego wyboru,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl