Kłucie jajników po transferze

Mialam wykonany transfer mrozonych 2 blastocyst na cyklu naturalnym 5 dni temu. Od 1 dnia po transferze kluja mnie jajniki, czasami nawet mocno. Raz tylko bolało mnie podbrzusze przez ok 2 godziny. Czy to normalne? czy organizm pozbywa się zarodkow? Biore 2*1 luteine

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie opisanych objawów nie można zweryfikować powodzenia transferu. W razie wątpliwości proszę udać się do lekarza.