Kłucie w okolicy mostka po lewej stronie

Klocie w okolicy mostka po lewej stronie. Mam 22 lata i jestem bardzo nerwowy w polaczeniu z moja bardzo krotkotrwala pamiecia i nie regularnym trybie zycia boje sie o serce. W obrebie karku mam zgrubienie i wyczuwalne sa z tej strony zwiekszone wezlly chlonne. Od jakiegos czasu mam dziwne uczucie czasem takiego mrowienia , klucia badz zesztywnienia po prawej stronie plecow trudno opisac . Mam zwykle niskie cisnienie czeste to 110| 50 puls 65. Wzrost183waga72 co to moze byc?

Lek. Marta Gryszkiewicz

To mogą być nerwobóle, związane z podwyższonym napięciem emocjonalnym. Wskazana konsultacja psychologiczna. Nie można jednak wykluczyć przyczyny somatycznej dolegliwości, dlatego też powinien się Pan także zgłosić do lekarza rodzinnego celem konsultacji i wykonania badań diagnostycznych.