Co oznacza niskie ciśnienie przy chorobie Hashimoto?

Witam mam hashimoto biore letrox 75 od jakiegos czasu mierze cisnienie i mam cisnienie skurczowe w granicach 105 -do nawet 140 a rozkurczowe w granicach 65-75 puls od 55-65 niskie cisnienie mam zazwyczaj po niewielkich wysilkach czuje wowczas zmeczenie sennosc nieraz zwiekszona potliwosc puls jest niski gdy cisnienie skurczowe jest w granicach 130 ostatnio robilam badanie tsh i wynioslo 1,czasami w nocy mam takie uczucie szarpniecia serca nieraz klucie w klatce piersiowej lub po lewej stronie serca dodam jeszcze ze tarczyca jest bardzo mala wyniki morfologii w normie

Lek. Paweł Szadkowski

Powyższe ciśnienie mieści się w szerokopojętej normie. Jeśli ma pani wątpliwości może pani skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu.