Kłucie w okolicach pępka po lewej stronie

Witam. Moj problem dotyczy klocia w okolicach pepka po lewej stronie. Zalatwiam sie normalnie nie mam zatwiardzenia ani rozluznienia stolec jest normalny nie zauwazylam krwi ani by byl smolisty. Klocie zaczelo sie od dnia gdy wyjelam kolczyka z pepka. Pojawia sie raz dziennie i czasem zanika po kilku minutach a czasem po godzinach. Bol jest raz ostrzejszy a raz prawie nie wyczuwalny. Co moze byc tego powodem, czy to moze oznajmiac jakoas powazna choroba?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Jeżeli ból będzie ostry, proszę koniecznie udać się na SOR lub wezwać pogotowie.