Kłujący ból w mostku: Czy to coś groźnego?

Witam. Mam 30 lat. Mam takie dziwne objawy, znaczy kłujący ból w mostku podczas kaszlu, czy też kichnięciu, który po chwili przechodzi. Boli także przy mocniejszym ucisku. Żeby było dziwniej to ból nie jest zawsze w tym samym miejscu, czasami trochę na lewo od mostka, czasami na prawo lub też centralnie, ale cały czas na wysokości mostka.
30 LAT ponad rok temu

Witam,

Opis bólu sugeruje pochodzenie opłucnowe lub ze ściany klatki piersiowej-kości lub mięśni. W sytuacji jego nieustępowania wskazany kontakt z lekarzem.
Pozdrawiam