Korekcja laserowa wzroku

Miałem KOREKCJĘ LASEROWĄ: OP z (-)2,5 na (-)0,25; OL z (-)1,0 na ( )0,25. I mam problem taki: moim okiem wiodącym jest OL i przy dłuższym patrzeniu do bliży - kiedy później chcę patrzeć w dal widzę wyraźnie, że OP jest słabe - rzędu (-)0,75 i dopiero po długim patrzeniu w dal czuć jak OP dochodzi do tego (-)0,25 (i tak nie dorówna OL). Czy jest to spowodowane słabością mięśnia soczewki na OP w stosunku do OL? Jak można to wyrównać? Czy gdybym miał oboje oczu równe "na zero" problemu by nie było?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do okulisty, po badaniu będzie można określić odpowiednie zalecenia.