Krew i powiększona macica jako oznaki wczesnej ciąży

23 stycznia miałam miesiaczke. 27 lutego i 2 marca kochaliśmy sie z mężem do samego końca bez zabezpieczenia. 3 marca byłam u ginekologa gdyż spozniala mi sie miesiaczka. Przed wizyta w ten sam dzien pojawiła mi sie krew. Na usg było widać powiekszona macice. Czy to oznacza ciaze wczesna.prosze o pomoc następna wizyta za 2 tygodnie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zamieszczony przez Panią opis może wskazywać na to, że jest Pani we wczesnej ciąży. Tak naprawdę nie można tego jednak potwierdzić w ramach porady internetowej. Proszę zatem cierpliwie poczekać na umówioną wizytę. Może Pani także wykonać badanie poziomu hormonu beta-hCG z krwi, co potwierdzi/wykluczy ciążę.