Krew w kale u 2-latka

W kale u mojego 2-letniego synka zauwazylam swieza krew i duza ilosc sluzu. Od dwoch tygodni dziecko ma Bole brzucha, okresowo wymioty, nie chce jesc ani pic. Lekarz stwierdzil na podstawie morfologi, ktora byla ok, ze to wirusowka i odeslal dziecko do domu. 2-3 dni byl spokoj ale teraz znowu powrocily silne bole brzucha, pojawiajace sie przede wszystkim popoludniami i czesto przed oddaniem stolca. I do tego teraz krew w stolcu (normalnej konsystencji) i duza ilosc sluzu.

Lek. Tomasz Budlewski

Koniecznie Proszę udać się do lekarza pediatry. Konieczne jest badanie lekarskie aby można byłoby coś więcej powiedzieć.

Milena Lubowicz

Myślę, że warto wykonać badanie kału na powiew, gdyż może to być zakażenie bakteryjne.
Pozdrawiam