Krostka na wardze sromowej a zarażenie wirusem HSV2

W okolicy pochwy na wardze sromowej większej pojawiła się krostka. Najpierw bolesna twarda i czerwona a potem z białym łebkiem. Biała część po wyciśnięciu jest gumowatą kulką. Czy może to być objaw zarażenia wirusem HSV2?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

opryszczka zwykle występuje w większej ilości. Jednak na podstawie samego opisu nie można jednoznacznie określić co jest przyczyną Pani dolegliwości. Proszę zgłosić się do ginekologa.

Pozdrawiam.