Krostki na penisie uniemożliwiające stosunek

Od 2 miesięcy na moim penisie występują krostki, które uniemożliwiają stosunek. Używałem różnych metod pozbycia się ich. Clotrimazolum stosowałem przez 16 dni a nie pomogło. Co mogę dalej zrobić ?

Witam,

Krostki na penisie to zazwyczaj objaw infekcji: bakteryjnej, wirusowej lub najczęściej grzybiczej. Nieleczone infekcje mogą czasami mieć poważne konsekwencje w postaci np. niepłodności, dlatego warto jak najszybciej udać się do lekarza dermatologa, ewentualnie urologa, tym bardziej, że leczenie, które Pan do tej pory stosował nie działa.
Pozdrawiam serdecznie,
A.C