Krostki pod skórą na palcu - co to może być?

Witam, kobieta lat 19. Od dłuższego czasu mam na palcu (kciuku)dziwne krostki głęboko pod skórą. Na początku myślałam, ze wbił mi się odłamek szkła hartowanego z telefonu wiec próbowałam wydłubać ale nic nie pomogło następnego dnia zrobiła się nowa obok. Występuje także na palcu serdecznym z boku. Ta zmiana przeszkadza mi i powoduje spory ból czy konieczna jest wizyta u lekarza czy wystarcza domowe sposoby?

Dzień dobry :). Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz po obejrzeniu zmian i zbadaniu postawi diagnozę i dobierze odpowiednie leczenie.