Krostki/guzki w okolicach intymnych

Mam 16 lat. Jakiś czas temu zauważyłam w okolicach intymnych guzki\krostki. Nie bolą. Nie widać ich, ale można wyczuć. Są mniejsze i większe.

Witam,

Rozumiem, że niepokojące zmiany obserwuje Pani w obrębie warg mniejszych. Są tam zlokalizowane niewielkie gruczoły wraz z ujściami.

Proszę się więc nie niepokoić - to, co Pani opisuje, jest sytuacją prawidłową.

Pozdrawiam