Krótkotrwałe omdlenia, arytmia serca, kłucie w sercu a badania hormonalne

Witam Mam pytanie odnosnie moich wynikow badan. TSH u mnie wynosi 8.8 pzy normie 4.2, zelazo 11.7 przy normie 37.4. Oprocz tego krotkotrwale omdlenia, arytmia serca, klucie w sercu, stale zmeczenie. Wiem ze moje wyniki sa mocne odchylone od normy. Lecze sie oczywiscie. Jednak moje pytanie brzmi: Czy moja anemia i niedoczynnosc tarczycy zagrazaja powaznie mojemu zdrowiu? wiem ze sa wyrozniane rozne poziomy choroby i chcialabym rowniez wiedziec czy moj stopien choroby jest lekki, sredni czy ciezki

Lek. Katarzyna Szymczak

Poziom żelaza jest faktycznie niski, a jaka hemoglobina? TSH także dość wysokie. Rozumiem, ze leczenie już zostało włączone, proszę przestrzegać zaleceń lekarza i robić kontrole okresowe.
Pozdrawiam