Krwawienie od trzech dni po okresie a planowanie ciąży

Witam mam pewien problem miałam okres od 25-29.06 a tydzień później dostałam krwawienia i trwa to już 3 dni i wiem ze nie jestem w ciąży bo robiłam test trochę mnie nie pokoi to krwawienie zwłaszcza ze staram się o to żeby zajść w ciążę i teraz nie wiem czy jest to możliwe proszę o odp

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby wykonać test ciążowy. Warto jednak podkreślić, że takie objawy mogą być spowodowane np obecnością polipa, nadżerki.