Krwawienie po histeroskopii wycięcia polipów macicy

Witam, w piątek 22.04 miałam przeprowadzaną histeroskopie wycięcia polipów macicy. Po samym zabiegu krwawiłam,może z 3 godziny,niestety wczoraj 24.04 zaczęłam plamić a dziś krwawię. Czy to jest normalne? Czy możliwe,że dostałam miesiączkę? Mam taki dziwny ból podbrzusza,niby jakby na miesiączkę ale sama nie wiem. Proszę o odpowiedź bo się bardzo martwię. Iwona

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.