Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 3 2 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krwawienie po konizacji szyjki macicy

Witam! Jestem po konizacji szyjki macicy,w piątym dniu zaczęłam krwawić. Zaniepokoiło mnie to więc dziesiątego dnia po zabiegu pojawiłam się na oddziale gdzie założono mi seton z vagotylem,w tej chwili to dwunasty dzień po zabiegu ja nadal krwawię. Lekarz powiedział że jeśli to nie pomoże położą mnie ponownie na stół.Co dalej z tym robić?Co może być przyczyną tego krwawienia,dodam że nie jest obwite,ale jest dość duże.
KOBIETA ponad rok temu

Czego unikać w ciąży?

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Właśnie wtedy powinna ona szczególnie dbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Obejrzyj film i dowiedz się, czego powinna unikać kobieta w stanie błogosławionym.

Lek. Magdalena Pikul
81 poziom zaufania

Witam! Jeżeli nie zaobserwowała Pani zmniejszenia się intensywności krwawienia z dróg rodnych to proszę się zgłosić do swojego lekarza prowadzącego. Krwawienie prawdopodobnie związane jest z przebytym zabiegiem i niewykluczone, że konieczne będzie dalsze leczenie w trybie szpitalnym. Pozdrawiam.

W trakcie specjalizacji z pediatrii w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie, interesuje się pediatrią i neonatologią.
0

Czasami krwawienie występuje w czasie gojenia się rany ale jeżeli cały czas Pani krwawi to niestety trzeba zgłosić się na oddział , może krwawi drobne naczynie krwionośne i trzeba założyć szew lub skoagulować. Pozdrawiam DK

Lek. med. Danuta Kardzis specjalizuje się w zakresie ginekologii i położnictwa. Świadczy wysokiej jakości usługi z dziedziny ginekologii, w tym ginekologii dziecięcej, zajmuje się prowadzeniem ciąży, a także udziela profesjonalnych porad z zakresu najlepszych metod antykoncepcji. Pacjentki przyjmuje w Gdańsku w prywatnym gabinecie ginekologicznym.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy