Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 2 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krwawienie po stosowaniu luteiny

Mam 23 lata i trzy miesiące temu odstawilam tabletki antykoncepcyjne. Bezpośrednio po ostatniej miesiaczce dostałam plamienie które trwało ponad tydzień i dostałam luteine która miała zlikwidować plamienie i po 10 dniach wywołać okres.Nie dość że plamienie nie znikło to 7 dnia brania luteiny dostałam krwawienia które jest zbyt skąpe jak na miesiączkę a zbyt obfite na plamienie. Czy powinnam odstawić luteine czy wziąć ją do końca jak mi zalecano?
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety