Krwawienie podczas stosunku i brązowe upławy

Witam skonczyła mi sie miesiaczka 4 dni temu i podczas stosunku zaczełam krwawic a teraz mam brazowe upławy nie wiem co to jest i czego sie spodziewac ale to sie powtarza do tego mam 3cm torbiela czy to jest przyczyna tych krwawien

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Krwawienie może być spowodowane obecnością torbieli lub np nadżerka.