Krwista barwa płynu mózgowo-rdzeniowego

Czy to jeden z symtomów SM? Mój wynik:Płyn mózgowo-rdzeniowy:barwa -krwisty,po odwirowaniu ksantochromiczny Przejrzystość:po odwirowaniu-zupełna Pleocytoza-120/ul białko całkowite PJC-486 mg/dl Glukoza 62.0mg/dl Chlorki 127 mmol/l Granulocyty 80% Limfocyty-20% INNE :osad bezpośredni-erytrocyty -pola bardzo gęsto usiane

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wynik nie wskazuje na SM, wskazuje na krwawienie w obrębie przestrzeni płynowych w obrębie mózgowia lub rdzenia kręgowego, ewentualnie błąd pobrania. Wskazana konsultacja u neurologa.