Który z leków może powodować nadmierną potliwość, osłabienie organizmu, bóle mięśni, brzucha oraz nudności i objawy grypopodobne?

Brałem przez 44 dni anafranil w dawce 75mg z powodu silnych skutków uboczny h nagle przerwałem leczenie nie biorę już 10dni ale utrzymały mi się takie skutki silna potliwość osłabienie organizmu i mięśni bóle brzucha drganie mięśni nudności objawy grypodobne po ukończeniu brania anafranil brałem przez 12dni metypred w dawce 16mg już też nie biorę oraz wziolem 10zastrzykow milgamma n na bóle kręgosłupy i mam pytanie które z tych leków powoduje takie skutki

Może po prostu dołączyła się infekcja, stąd objawy. trudno niestety powiedzieć. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.