Kwas pangamowy dla 9-latki z zespołem Aspergera

Witam. Córka ma zdiagnozowany Zespół Aspergera. W lipcu skończy 9 lat. Chciałam jej podawać kwas pangamowy. Proszę o poradę dotyczącą dawkowania i w ogóle ewentualnego stosowania tegoż kwasu u córki . Z góry dziękuję Ewelina Sz.

Piotr Pilarski

Brak jest rzetelnych badań potwierdzających skuteczność tego preparatu. Odradzam jego stosowania.

Pozdrawiam