Leczenie sklerozy u 34-latka

Moj Partner ma 34 lata. Mam z nim Problem poniewasz bardzo durzo zapomina sytuacji ktore mialy pare dni wczesniej miejsce. Mowi Historie ktore myli spedzal to Ze swoia inna partnerka a nie zemna. Wiele nie pamieta. Trzeba mu wszystko przypominac i udowadniac Bo on twierdzi ze o niczym nie wie. Poprostu Jesli mu cos powiem on sobie tego nie przypomina. Ta sytuacja staje powoduje duzo klutni w naszym zwiazku. Nie wiem Co mam zrobic. On zapomina poprostu wszystko

Witaj,
zastanawia mnie fakt,że poza Tobą istnieje jeszcze jakaś inna partnerka.Skoro tak,być może Wasz związek nie jest dla partnera wystarczająco zajmujący,by się na nim koncentrować.Proponuję,by na ten temat rozpocząć rozmowę i zastanowić się nad sensem dalszego bycia razem.Zachęcam też do zaproponowania partnerowi wspólnych spotkań z psychoterapeutą.
Pozdrawiam serdecznie.