Lęk przed narkozą a usunięcie torbieli jajnika

Witam, mam mieć zabieg usunięcia torbieli jajnika. tak bardzo boję się narkozy, że zabieg odkładam już 2 lata. tak bardzo się boję, że się nie obudzę, że będę wszystko czuła podczas operacji a nie będę mogła nic zrobić z powodu leków zwiotczających, że obudzę się podczas operacji. Czy są jakieś testy na narkozę lub badania.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się na wizytę przedznieczuleniową u lekarza anestezjologa, kotry przedstawi mechaniz dzialania lekow i zobaczymy Pani iz powyższe obawy sa nieuzasadnione.