Lęk przed utratą przytomności

Witam serdecznie mam 35 lat od 3 lat lecze się na nerwice od miesiąca chodze na psychoterapie i nic nie pomaga w domu jest spokojnie miła atmosfera mieszkam z mężem i 8 letnią córką czuję się cały czas słabo zwroty głowy panicznie się boje że strace przytomność jeszcze drugi dzień z żędu poleciała mi krew z nosa oblewa mnie fala gorąca drętwieją mi ręce i stopy pisząc to teraz czuje się strasznie nie mam siły prosze o pomoc o jakąś radę ogólne badania mam bardzo dobre

Witam,

Na efekty psychoterapii jest potrzebny czas. Rozumiem, że doświadcza Pani olbrzymiego lęku i przerażenia. Proszę o wszystkim powiedzieć na najbliższej sesji, często jest tak, że ból psychiczny uzewnętrznia się za pomocą objawów fizycznych, które nie mają podłoża medycznego.
Myślę, że może być też Pani przemęczona, proszę zadbać o siebie.

Dzień dobry,

Nie jest możliwe wyleczenie nerwicy w kilka spotkań.
Pozostaje Pani czekać do następnej sesji i omówić te sytuacje, kiedy ma Pani nasilenie objawów.

Psychoterapia wymaga czasu, nie jest magiczną metodą przynosząca natychmiastowa ulgę. proszę o cierpliwość i obserwacje siebie, a na sesji warto powiedzieć o swoim rozczarowaniu, że nic nie pomaga. Pozdrawiam