Lęki po odstawieniu marihuany

Witam. Jestem mężczyzną. Mam 23 lata. W Grudniu zeszłego roku odstawiłem marihuanę,paliłem jeden gram codziennie. przez 8 mscy. Nie paliłem do września tego roku,ale tak jakoś się złożyło,że we wrześniu znów zacząłem palić i teraz paliłem mniej,ale też codziennie. Nie palę od dwóch tygodni bo stwierdziłem,że już mnie to nie kręci jak kiedyś i tak po prostu przestałem. Po kilku dniach problemy. Lęki,raz mi gorąco,raz zimno. Ból w lędźwiach z jednej strony raz na jakiś czas,ale co dzień.

Proszę być cierpliwym, objawy lękowe ustąpią,marihuana najbardziej uzależnia psychicznie i stąd takie objawy. Dać sobie trochę czasu, w stanach lękowych przekierowywać uwagę na inny tok myślenia.