Lęki przed samotnymi nocami

Ponad roku temu zaczęłam sie bac spac w domu z tatą i ogólnie sama siedziec w domu w dzien i w noc jak lekarz z karetki powiedzial mi ze tata umiera i kazal mi wybrac czy ma tata umrzec w domu czy w szpitalu tata jednak przezyl.Przezylam wtedy szok bo myślałam ze lekarz mowi prawde. Balam sie w domu z tata spac bo myslam ze mu sie sie cos stanie. Tata po kilku miesiącach umarl i caly czas sie balam jak nawet taty nie bylo ze ktos sie wlamie albo ze cos sie stanie zlego mi jak bylam sama. Stopni

Witam

Myślę, że byłoby dobrze by skorzystała Pani z pomocy specjalisty psychologa/psychoterapeuty, z którym będzie Pani mogła porozmawiać o doświadczeniach które Pani opisuje.
Można skorzystać z nieodpłatnej pomocy takiego specjalisty w Rejonowej Poradni Zdrowia Psychicznego, umówienie się na wizytę nie wymaga skierowania.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=nf

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i podjąć leczenie. W Sosnowcu pomoc może Pani uzyskać np.: w NZOZ Feniks.