Lekkie objawy nietolerancji laktozy u 9-miesięcznej córki

Witam. 9-miesięczną córkę karmię piersią i pokarmani stałymi. Do tej pory podawałam jej gotowe kaszki ryżowe robione na mleku Bebilon HA Pronutra ponieważ po mleczno- ryżowych dostawała plamy głownie na buzi i tułowiu. Mąż kupił dziś mleko ale inne. Bebilon Pepti DHA. Zastanawiam sie czy mogę je podawać z kaszką. Widzę u niej lekkie objawy nietolerancji laktozy: sucha lekko czerwona i lekko szorstka skóra na policzkach kilka plamek skazowch na udach. Starsza córka tez tak miała. Proszę o poradę

Milena Lubowicz

Jeżeli zauważyła Pani objawy nietolerancji po podaniu tego mleka, to radzę wrócić do poprzedniego, które dziecko dobrze tolerowało.
Pozdrawiam