Lekkie zawroty głowy i bóle głowy

Od miesiąca mam lekkie zawroty głowy i lekkie bóle głowy. Ból głowy jest obudzeniu i z czasem zmniejsza się, ale nie znika. Zawroty głowy są przez większość czasu. Czasami na godzinę, dwie objawy ustępowały. Niedawno doszło większe osłabienie, senność. RTG zatok i obszerne badania krwi nic nie wykazały (w tym CRP, hornmony, sód, potas, mocznik) - poza nieco zwiększoną liczbą limfocytów i mniejszą neurocytów. Jutro planuję wykonać rezonans głowy. Czy jest jakaś szansa, że to nie guz mózgu?

Nie wygląda na guza ale dla spokoju warto zrobić. Objawy bardziej pasują do boreliozy lub innej infekcji. Przy boreliozie najlepiej zrobić western Blot lub test LTT. Można też wykluczyć toxoplasma czy chlamydia pneumoniae. ...