Lekko szpotowate nóżki u 3-miesięcznej córki

Moja corka skonczyla wladsnie 3mc, lekarz stwierdzil ze ma lekko szpotowate nozki i kazal robic mi masaze lecz chcialabym sie dowiedziec co bedzie dalej jesli te masarze nie pomoga, podkreslam ze ma niby LEKKO szpotowate nozki choc ja nic nie widze:) pediatra na szczepieniu tez stwierdzila ze ona nie widzi problemu a ja sie pbawiam ze malej zaloza jakas szyne czy cos takiego

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę stosować się do zaleceń lekarza. Jeżeli zalecenia nie pomogą, być może konieczna będzie konsultacja ortopedyczna. Około 1 roku życia u dzieci występuje fizjologiczna szpotawość.