Leżenie na brzuchu sprawia mi ból: co robić?

Witam serdecznie!

Mój niepokój jest związany z bólem, który odczuwam podczas leżenia na brzuchu. Co oznacza taki lekki ból?

Witam serdecznie!
Dolegliwości bólowe w okolicy brzucha nie muszą świadczyć o patologii w obrębie narządów rodnych. Zdecydowanie częściej wywołane są spowodowane dolegliwościami internistycznymi.
Niestety bez badania nie jestem w stanie powiedzieć co Pani dolega. W celu ustalenia przyczyn Pani dolegliwości zachęcam do wizyty u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam.