Liczne rozsiane fale wolne theta 6-7c/sek o amplitudzie nieprzekraczającej zakresu czynności podstawowej

Proszę o odczytanie zapisu EEG:W okolicach czołowo-centralno-skroniowych występują liczne rozsiane fale wolne theta 6-7c/sek o amplitudzie nieprzekraczającej zakresu czynności podstawowej.W okolicy skroniowej lewej występują liczne fale 7,5-8,5c/sek i amplitudzie do110uV, podobne zmiany ale o mniejszym natężeniu pojawiają się w okolicy środkowo-ciemieniowej lewej oraz ciemieniowo-potylicznej prawej. Mam niedosłuch czuciowo-nerwowy obustronny, częste zawroty głowy. Moja mama ma padaczkę.

W okolicach czołowo-centralno-skroniowych występują liczne rozsiane fale wolne theta 6-7c/sek o amplitudzie nieprzekraczającej zakresu czynności podstawowej.W okolicy skroniowej lewej występują liczne fale 7,5-8,5c/sek i amplitudzie do110uV, podobne zmiany ale o mniejszym natężeniu pojawiają się w okolicy środkowo-ciemieniowej lewej oraz ciemieniowo-potylicznej prawej.
mierne zmiany patologiczne, bez zmian napadowych.
Warto omówić z Neurologiem, któy Panią zna i badał !