Łuszcząca się skóra z pochwy

podczas codziennej higieny intymnej z pochwy platy jakby luszczacego sie naskurka ,przypomina to bardziej blone zluszczajaca sieMoj lekarz stwierdzil ze to normalne ja natomisat nie jestem pewna a tym bardziej ze jest to klopotliwe przy stosunku a bardziej wstydliwe,gdyz po zakonczeniu na penisie widoczne sa resztki i jest to krepujace.Podkreslam ze nie ma brzydkiego zapachu wrecz natury neutralnej.nie mam stanu zapalnego 5 miesiecy temu robilam badania i sa w porzadku.

Magdalena StusiĹska

Jeżeli ginekolog ocenił, że są to fizologiczne resztki złuszczającego się naskórka nie ma powodu do obaw- trudno też w jakikolwiek sposób to zmienić.